Logo-Galeria FF

 

Łódzki Dom Kultury

Spis zorganizowanych wystaw
List of exhibitions



2017 rok

312. Pszemek Dzienis - Pureview
311. CYBER_LAG - III Pracownia Fotografii UA Poznań
310. Joanna Chudy - W bieli, niebieski, czerwony
309. Ci.CLO - unity and division
308. Agata Szuba - Katalog czynności uroczystych
307.Piotr Zbierski - Push the Sky Away
306. Marek Domański - United State of Insecurity
305. Piękne śmieci
        wystawa prac studentów Pracowni Fotografii Inscenizowanej
        Wydziału Sztuki Multimediów ASP Warszawa
304. Marcela Paniak - 1001 Światów

2016 rok

303. Maciej Bohdanowicz - Ćwiczenia z widzenia
302. Bogdan Girbowan - 10/1
301. Ryszard Czernow - Martwe z natury
300. Wyświetlanie
299. Enter[PHOTO]tainment
298. Artur Urbański - Koniec miasta
297. Jacek Fota - Number 46
296. Dyplomy 2015 - Akademia Fotografii i Przedsiębiorczości w Białymstoku
295. Leszek Krutulski - Pierwsze półportret
294. Paweł Fabjański - wPunkt
293. Grzegorz Jarmocewicz - Każda miniona chwila. Fotografia jako pamięć

2015 rok

292. Artur Chrzanowski - Większa połowa
291. ALBOM.PL
290. Noema Anita Lipiec - A Stars is Born
289. Karolina Jonderko - Zaginieni
288. Tomasz Lazar - Dzieci Syberii
287. Krzysztof Racoń - Rura
286. BZ WBK Press Foto 2015
285. Mariusz Sołtysik - Z tyły głowy
284. Layers: Andrzej P. Bator, Piotr Komorowski, Czesław Chwiszczuk, Rafał Warzecha
283. Tomasz Ferenc - American Landscape
282. Aspekty widzenia
         Ewa Martyniszyn, Linda Parys, Agata Szuba; kurator: Magdalena Świątczak
281. Dorota Sitnik - Alegorie tożsamości

2014 rok

280. Dyplomy 2014 - Akademia Fotografii i Przedsiębiorczości w Białymstoku
279. Stefan Bursche - Piknik na skale
278. Sławomir Tobis - As far as time and space are concerned…
277. Anita Andrzejewska - Niespiesznie
276. Marek Poźniak - The 7th Day
275. Georgia Krawiec - Oczy Boga
274. Patrycja Dołowy - Alternatywne historie
273. Andrij Bojarow, Krzysztof Wojciechowski - As Seen on TV
272. Maja Kryńska - Girls


30 lat Galerii FF   -   30th anniversary of the FF Gallery



2013 rok
 
271. Irena Nawrot - Róża
270. Anna Mirgos - Obieg zamknięty
269. Lucjan Demidowski - Obrazu iluzoryczne
268. Marek Noniewicz - Iliaster
267. Kaja Dobrowolska / Maciej Bujko
265. Marek Domański - Energia czasu EC2
264. To Coś...
        Wystawa studentów III pracowni fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu
263. Igor Oleś - Limbo (Melancholia)
262. Katarzyna Krakowiak - niePrzeminęło z Wiatrem
261. Remigiusz Biernacki - Struktury
260. Grzegorz Jarmocewicz - Ire Ex
259. Borys Makary - Carpe diem


2012 rok
 
258. Piotr Wołyński - Oddalenie
257. Paweł Żak - Niedzielny spacer i inne martwe natury
256. Dyplomy 2012 - wystawa prac studentów PWSFTviT
255. Wally Pfister - Fotografia
254. Vladimír Birgus - Photographs
253. Keymo - Lunatyzm
252. I, You, We - Institute of Creative Photography Silesian University in Opava
251. Paulina Hebda - Bajka
250. Tomasz Sobieraj - Theatrum Prefunebris
249. Marcin Sudziński - Portrety
 
2011 rok
 
248. Wojciech Prażmowski - Ogrody polskie
247. Monika Kokoszyńska - Polish Masters / Bez tytułu
246. Edward Łazikowski - Fenomeno-Post-Postacie
245. Dyplomy 2011 - wystaw dyplomów studentów PWSFTviT w Łodzi, Katedra Fotografii.
244. Jakub Karwowski - Sentimental Fiction
243. Andrzej Jerzy Lech - Cytaty z jednej rzeczywistości. Fotografie z lat 1979-2010
242. Magda Hueckel & georgia Krawiec - Transgresja
241. Waldemar Jama - Fotografie i...
240. Marek Poźniak, Przemek Zajfert - Camera obscura. Berlin - Stuttgart
239. Joanna Chudy - Śląski Ulisses
 
2010 rok

238. Ewa Ciechanowska - Topografia relacji. Czasobrazy
237. Natalia Lach-Lachowicz - Prywatne Magie. Ze zbioru OPERA OMNIA
236. Marek Piasecki - Heliografie i obiekty
235. Wystawa studentów fotografii PWSFTviT w Łodzi
234. Agnieszka Prusak - Blow-up
233. Roma Roman, Bartłomiej Zaranek - FiFi
232. Tomasz Mażewski - Heksaemeron
231. Ryszard Jędroś - Wideoobiekty
230. Remigusz Biernacki - Zawieszenie
229. Katarzyna Kłudczyńska - Dostrzeżone
228. Marek Szyryk - Dotykając stołu

2009 rok

227. Andrzej Kwietniewski - Ala ma katza czyli my wszyscy palimy plus Świetlik
226. Bogdan Konopka - Szara pamięć
225. Nowe spojrzenie - Wystawa studentów PWSFTviT w Łodzi
224. Bożenna Biskupska - Przeganianie myśli
223. Małgorzata Antoszewska-Moneta - Nano
222. Karolina Aszyk - Przejście
221. Rafał Chmielewski - Inwentaryzacja
220. Dominika Sadowska - Ślady
219. Dominika Truszczyńska - 12 mgnień nieskończoności

2008 rok


25 lat Galerii FF   -   25th anniversary of the FF Gallery



218. Krzysztof Cichosz - Foto-Dekonstrukcje
217. Paweł Żak - Bliski znajomy
216. Stanisław Woś - Pejzaże wyśnione - Pejzaże wymyślone
215. Janusz Bąkowski - Struktury z wyobraźni
214. Jiři Šigut - Moi najbliżsi
213. Jacek Bąkowski - Cały jestem z miasta
212. Zbigniew Treppa - Znaki Światła
211. ked Olszewski - WYSTAW[k]A
210. Paweł Maciak - Energia w Obrazach

2007 rok


209. Yumi Machiguchi - Czas-Przestrzeń-Ruch
208. georgia Krawiec - dezORIENTacja
207. Marek Domański - Psychopompos
206. Technika rejestracji a plastyka fotografii
Mariusz Dąbrowski, Magdalena Joanna Chudzicka, Katarzyna Stanny, Aleksander Błoński, Rosław Szaybo, Tomasz Myjak, Prot Jarnuszkiewicz, Mariusz Gajewski.
205. Józef Żuk Piwkowski - PhotoMemory 1977-2007
204. Zygmunt Rytka - Fotowizja
203. Zbigniew Tomaszczuk - Paralaksa czasu
202. Andrzej Dudek-Dürer - Rekonstrukcja tożsamości

2006 rok

201. Piotr Komorowski - Personifikacje
200. Irena Nawrot - Fotodermy
199. Radosław Wojnar - Łódź Fabryczna
198. Przygoda IV
Agnieszka Babińska, Monika Biańk, Agnieszka Czeczatka, Anna Glinka, Agnieszka Grot, Barbara Jabłońska, Anna Karos-Bakun, Aleksandra Kleczkowska, Remigiusz Koniecko, Agnieszka Leszczyńska, Anna Małyszek, Natalia Marszałek, Agata Miros, Agnieszka Mróz, Anna Nogalska, Alina Radecka, Jan Rusiniak, Marcin Sosiński, Maja Stępień, Dorota Tomczak, Krzysztof Winciorek, Marta Zakrzewska, Leszek Żurek.
(Kuratorzy: Michał Węgrzyn, Witold Węgrzyn)
197. Tomasz Mażewski - Palindromy
196. Irena Walczak - Sny dla Tess
195. hueckelserafin - Pomiędzy
194. Zbigniew Sejwa - Screenphotography

2005 rok


193. Sławomir Decyk- Cyklografie
192. Andrzej P. Bator - Anamnesis
191. Wiesław Barszczak - Łagiewniki
190. Wiesław Michalak - Fotografia podstawowa
189. Rudimentum imaginis
Bartek Aramowski, Piotr Bańczerowski, Alexander Beneke, Kamila Bogulewska, Kasjan Borkowski, Aleksandra Buczkowska, Ewa Ciechanowska, Anna Ćwiklińska, Mikołaj Długosz, Justyna Fiłon, Adam Friedrich, Bartosz Frydrych, Sebastian Gabrysiak, Anna Garbowska, Szymon Greszko, Krzysztof Gumul, Dorota Guzenda, Ewa Hajduk, Andrzej Hutniczak, Patryk Jezierski, Radek Jóźwiak, Roman Klus, Monika Kokoszyńska, Krzysztof Lach, Piotr Lelek, Maciej Łabudzki, Karolina Machowicz, Izabela Maciejewska, Marcin Maniewski, Tomasz Mażewski, Wiktor Moderan, Maciej Niesłony, Marta Olejnik, Wojciech Pacewicz, Magda Sadkowska, Artur Schmidt, Magdalena Siwicka, Seweryn Sołtys, Mirosław Sosnowski, Michał Stajniak, Jarosław Śliwa, Stanisław Tarasek, Dominika Truszczyńska, Krzysztof Witkowski, Maria Wytrykus, Marzena Zawojska, Dorota Zyguła.
(Kurator: prof. Stefan Czyżewski)
188. Marian Schmidt - Enigma
187. Ja - Inni. Auto-portret Fotografii
Ewa Andrzejewska, Andrzej P. Bator, Andrzej Dudek-Durer, Marek Gardulski, Piotr Komorowski, Bogdan Konopka, Natalia LL, Andrzej Jerzy Lech, Janusz Leśniak, Jerzy Lewczyński, Tomasz Machciński, Janusz Nowacki, Darek Orwat, Krystyna Piotrowska, Józef Robakowski, Wojciech Zawadzki, Paweł Żak.
(Kurator: Andrzej Saj)
186. Michał Węgrzyn - Poza czasem
185. Andrzej Różycki - Fotografia nostalgiczna

2004 rok

184. Tomek Sikora - Nie do wiary do pary
183. Grzegorz Bojanowski - ...milczałaś kolorowo
182. Zygmunt Rytka - Obiekty dynamiczne
181. Start próbny
Wystawa prac studentów i absolwentów WSF PWSFTviT w Łodzi
Arkadiusz Augustyniak, Ewa Ciechanowska, Anna Ćwiklińska, Marta Dylewska, Iwona Dziuk, Tomasz Gaś, Anna Grecka, Anna Fedisz, Tomasz Komorowski, Katarzyna Lasoń, Paweł Olearka, Marta Olejnik, Magdalena Sawicka, Karolina Siemion, Marzenna Szymańska, Joanna Świeprawska, Magdalena Tomczyk, Urszula Tarasewicz, Mikołaj Tym, Radosław Wojnar
(kuratorzy: Krzysztof Cichosz, Lech Lechowicz)
180. Bogdan Konopka - Jesień w Pekinie
179. Kyungwoo Chun - Intervals
178. ŁÓDŹ FOTOGRAFII. Dwie dekady w kręgu Galerii FF
Wiesław Barszczak, Grzegorz Bojanowski, Krzysztof Cichosz, Marek Domański, Alexander Honory, Andrzej Janaszewski, Adam Klimczak, Tomasz Komorowski, Barbara Konopka, Witold Krymarys, Konrad Kuzyszyn, Dariusz Liszewski, Edward Łazikowski, Łódź Kaliska Muzeum, Aleksandra Mańczak, Antoni Mikołajczyk, Grzegorz Przyborek, Józef Robakowski, Andrzej Różycki, Zygmunt Rytka, Piotr Tomczyk, Tomek Woźniakowski
(kuratorzy: Krzysztof Cichosz, Lech Lechowicz)
177. Piotr Wołyński - Apotropeje

2003 rok

176. Piotr Kawęcki - Linia
175. Grzegorz Przyborek - Utopie
174. Dariusz Liszewski - Linea sensibila
173. Leszek Szurkowski - Les Imaginary Forest
172. F12- Pracownia Fotografii Intermedialnej ASP Poznań
P.Bownik, P.Fiszer, M.Jakubowicz, J.Kołodziejski, E.Kulesza, A.Lipiec, A.Łoskiewicz-Zakrzewska, K.Majak, A.Migros, A.Schmidt, Ł.Smudziński, E.Wypierowska
Kurator: K.J.Baranowski
171. Wolfgang Zurborn -Dressur real
170. Jakub Byrczek - Modlitwa
169. Aleksandra Mańczak - Assemblages and montages

2002 rok

168. Daniel Rumiancew - Room-Living
167. Herman van den Boom - Eskimoroll
166. Joanna Zastróżna - Fotografie
165. Tomasz Komorowski - Fotografie
164. EXISTENCE - kuratorzy: Tove Thage, Beate Cegielska
        (z Duńskim Instytutem Kultury)
163. Stefan Wojnecki - Szczeliny fotografii postmedialnej
162. Madame Yevonde - Be Original or Die
         (z The Britush Council)
161. Wokół Dekady - fotografia polska lat 90.
E.Andrzejewska, W.Barszczak, J.Bartołowicz, A.B.Bohdziewicz, K.Cichosz, Z.Dłubak, M.Gardulski, L.Golec, T.Czekalska, W.Jama, T.Kizny, Z.Kulik, T.Komorowski, B.Konopka, S.Kubala, K.Kuzyszyn, A.Lachowicz, A.J.Lech, J.Leśniak, E.Łazikowski, Łódź Kaliska, A.Mikołajczyk, Natalia LL, I.Nawrot, P.Orzechowska, M.Poźniak, W.Prażmowski, Z.Rydet, K.Pruszkowski, G.Przyborek, J.Robakowski, Z.Rytka, Ł.Skąpski, L.Szurkowski, Z.Tomaszczuk, J. Truszkowski, L.Wesołowski, W.Węgrzyn, S.Wojnecki, P.Wołyński, S.J.Woś, Wspólnota Leeeżeć, J.Zastróżna, P.Żak,
kuratorzy: K. Jurecki, A. Sobota, K. Cichosz
160. Krzysztof J. Baranowski - Still Life

2001 rok

159. Andrzej P. Bator - Fotografie
158. Marc Atkins - Equivalents
157. ARCHIPELAG - wystawa fotografii polskiej
6. Internationale Fototage Herten
K.Cichosz, J.Hobgarska, T.Komorowski, D.Liszewski, E.Łazikowski, I.Nawrot, P.Orzechowska, D.Pabis, G.Przyborek, J.Robakowski, Z.Rytka, P.Wołyński, S.J.Woś, J.Zastróżna, P.Żak
156. Tadeusz Kowalski - Fotografie
155. Joachim Schmid, Alexadner Honory - The Private Instituts of ....
154. Dominik Pabis - Cognosce te ipsum
153. Między widzeniem a wyobraźnią
M.Bauza, A.Chrzanowski, I.Cieślewicz, U.Czapla, D.Gibka, A.Fronckiewicz, M.Jaszczyk, T.Komorowski, P.Kula, A.Lipiec, W.Piesik, D.Sadowska, A.Sujka, R.Swosiński, T.Szewczyk, M.Szymonik, R.Wojnar, K.Zoszczuk, M.Zych,
komisarz: Grzegorz Przyborek
152. Izabela Jaroszewska - My dreams
151. Kontakty.
E.Andzrejewska, A.P.Bator, J.Byrczek, M.Domański, B.Florkowski, M.Gardulski, M.Hnatiuk, J.Hobgarska, E.Józefowicz, M.Kiełbiewski, P.Komorowski, A.Lesisz,M.Liksztet, J.Malinowski,T.Mielech, A.Sitko,R.Swosiński, M.Szyryk, Z.Tomaszczuk, J.Wolny, W.Zawadzki, I.Zjeżdżałka, J.Benes, F.Gabcan, K.Kuklik, J.Reich, J.Sigut
Komisarz: Jakub Byrczek


2000 rok

150. Patrycja Orzechowska - Przesłony
149. W kwiecie grzechu - wspomnienie o Jerzym Buszy (z Leszkiem Golcem)
148. Cecil Baeton - The Dandy Photographer (z The British Council)
147. Barbara Konopka - Fotogramy Cyfrowe 1998-2000
146. Paweł Żak - Opowieści i inne fotografie
145. Avraham Eilat - 112 Portretów...
144. Wojciech Prażmowski - 100 fotografii
143. Józef Robakowski - Termogramy
142. Annika Mattsson, Hany Musallam - Pierwsze dwa kroki
141. Trzeci wymiar
A.Bućwińska, S.Decyk, H.Kardasz, P.Kula, D.Miroń, G.Nelec, P.Wołyński
komisarz: Piotr Wołyński
140. Jiri Sigut - Zapisy

1999 rok

139. Antoni Mikołajczyk - Between
138. Aleksander Salij - Ślady, Figury
137. Dan Biferie - Digital / Photographs
136. Zbigniew Tomaszczuk - Karmienie ryb
135. Zofia Rydet - Czas Przemijania
134. Witold Krassowski - Passtimes (z The British Council)
133. Jarosław Bartołowicz - Prace Fotograficzne
132. Jerzy Wroński - Kopciogramy
131. Marek Domański - Zero x nieskończoność = 1

1998 rok

130. FOTOGRAFIA i PRZESTRZEŃ - wystawa zbiorowa (15-lecie Galerii FF)
      komisarz: Krzysztof Cichosz, Lech Lechowicz
129. Pierwsze Oko - Wystwa Studentów Studium Fotografii przy PWSFTviT w Łodzi
128. Witold Węgrzyn - Sytuacje II
127. Kontakty.   Komisarz: Jakub Byrczek
126. Aleksandra Mańczak - Przedmioty, Fotografie, Reminiscencje.
125. Zygmuny Rytka - Neuronu i Żywioły.
124. Wystawa Fotografii Latynoamerykańskiej;
      komisarz: Beata Cegielska , Janina Hobgarska
123. Grzegorz Przyborek - Thanatos - On i Ona
122. Jerzy Lewczyński - Fotografie
121. Elżbieta Janicka - Ja, Fotografia.

1997 rok

120. Michael Wittassek - Fotoinstalacja
119. Boris Mikhailov - Fotografie
118. Wanda Michalak - World Watching
117. Dariusz Gorczyca - Camera Anatomica
116. Maurycy Gomulicki - Sekwencje w Kolorze
115. Basia Sokołowska - Interior, Beyond Surface
114. Zbigniew Treppa - Opera Infinita - Opera Aperta
113. Bliżej Fotografii - wystawa zbiorowa;
      komisarz: Andrzej Saj, Janina Hobgarska
112. Józef Robakowski - Impulsy Foto - Świata

1996 rok

111. Konrad J. Kuzyszyn - Obiekty Bycia
110. Sławomir Kubala - "?!"; (fotografie)
109. Leszek Wesołowski - Rysunki
108. Luis Gonzales Palma - Fotografie
107. Krzysztof Wojciechowski - Parabolea
106. Łódź Kaliska - Muzeum - w tym fotograf Andrzej Świetlik;
      (Fotografie, obiekty)
105. Edward Hartwig - Fotografie
104. Radosław Krupiński - Fotosekwencje
103. Lisbet Nielsen - Before
102. Jadwiga Sawicka - Nora

1995 rok

101. W. Henry Fox Talbot - Rodzina i Przyjaciele (British Council)
100. Ryszard Waśko - Retrospektywa z lat 1970 -90 (Fotografia, film, video)
99. Irena Nawrot - Fotografie
98. Sławomir Belina - Wystawa pod 13 tytułami...
97. KONSTELACJA 2
- Uniwersytet Maksymiliana - Monachium
- Galeria Ratusza Miejskiego - Landshut

96. Grzegorz Bojanowski- Obecności Niemożliwe
95. Dylematy Dokumentaryzmu - Obraz Brytyjskiej Fotografii dokumentalnej
     z lat 1983 - 93. (Britisch Council)
94. Remigijus Treigys - Fotografie
93. Bogdan Konopka - Miasto niewidzialne - Paryż
92. Anna Beata Bohdziewicz - Fotodziennik - czyli piosenka o końcu świata
91. Edward Łazikowski - Fragtory - Integratory
90. Waldemar Jama - Wizerunki 3

1994 rok

89. Stanisław J. Woś - Pejzaż Mistyczny
88. Grupa Jeleniogórska :
         Ewa Andrzejewska,
         Janina Hobgarska,
         Piotr Komorowski,
         Wojciech Zawadzki
         -Fotografie
87. Piotr Wołyński - Przejrzystość
86. Grzegorz Jarmocewicz - Obrazy
85. KONSTELACJA - Instytut Polski, Berlin
84. Jerzy Grzegorski - Prace z lat 1987 -1993
83. Andrzej Brzeziński - Reintegracje

1993 rok

82. KONSTELACJA - wystawa fotografii polskiej;
      komisarz: K. Cichosz
81. Luis Peredes - Revelaciones Rusticas
80. Marek Poźniak - 1993
79. Wiesław Napierała - Zero
78. Rafał Magierski - Fotoinstalacja
77. Wiesław Barszczak - Afirmacja
76. Tomasz Woźniakowski - Godzilla
75. Wojciech Niedzielko - bez tytułu
74. Tono Stano - Niech ciało mówi

1992 rok

73. Piotr Komorowski - South Boston
72. Zofia Kulik - Portrety trzech, szkic do autoportretu
71. Ewa Andrzejewska - Fotografia
70. Grupa fotograficzna LOOK
69. Jerzy Zachara - Są takie dwa miejsca
68. Danuta Kuciak - Aranżacje fotograficzne
67. Romuald Kutera - Trójkąty sentymentalne
66. Jerzy Sadowski - Bez tytułu
65. Piotr Wołynski - Fotografie
64. Obszary Wyobraźni - wystawa zbiorowa
      (komisarz: Zbigniew Tomaszczuk)

1991 rok

63. Józef Robakowski - Magia zwierciadła
62. ZMIANA WARTY - Wystawa młodej fotografii polskiej
      (komisarz: K. Cichosz, K. Jurecki)
61. Mariusz Hermanowicz - Wystawa nr 20
60. Zygmunt Rytka - Obiekt nietrwały
59. Wiesław Barszczak - Róża i ogień
58. Horst Sagunski - Humanoid
57. Konrad J. Kuzyszyn - Retrospekcje - introspekcje
56. Stefan Nitosławski - Bezsilna dłoń
55. Grzegorz Przyborek - Miejsca stamtąd

1990 rok

54. Teresa Gierzynska - O niej. Czarne, białe i zielone
53. Tymoteus - J. mi sie podoba
52. Wiesław Brzóska - Sennik
51. Andrzej Janaszewski - 1984-1990
50. Marcin Berdyszak - Dokumentacja
49. Zofia Rydet - Zapis socjologiczny, Nieskończoność dalekich dróg...
48. Krystyna Garstka - Zbliżenia
47. Andrzej Różycki - Drzewo poznania
46. Irena Nawrot - Żądło kaktusa
45. Zdzisław Dados - Przestrzeń emocjonalna

1989 rok

44. Marek Gajewski - Grafiki, książki autorskie, obrazy


Przeniesienie Galerii FF do ŁDK



43. Tadeusz Hałatek - Pejzaże fantastyczne
42. Sławomir Barcik - Radość z pochwały wójka (sic!)
41. Tomasz Sobecki - Kształt Światła
40. Andrzej Janaszewski - Młodość, Prawda, Siła
39. Mariusz Hermanowicz - Wystawa nr 14

1988 rok

38. Wojciech Zawadzki - 50 Fotografii 1985-1987
37. Rafał Drozdowski - Pamiętnik
36. Zygmunt Rytka - Obok sztuki
35. Marek Poźniak - Kompozycje
34. Włodek Krzemiński - Kometa Halleja podąża ...
33. Krzysztof Hejke - Fotografie

1987 rok

32. Janina Hobgarska - Fotografie
31. Jerzy Lewczynski - Fotografie
30. Witold Węgrzyn - Fotografia bez fotografii
29. Józef Robakowski - Zwykli Niemcy
28. Anna Beata Bohdziewicz - Fotodziennik, czyli piosenka o końcu śwata
27. Stefan Wojnecki - Wpisuje swoje przeżywanie świata
26. Zbigniew Tomaszczuk - Fotografia czarno-biała
25. Leszek Golec - Dom weselny II

1986 rok

24. Grzegorz Fotograf Bojanowski - Być ...
23. Krzysztof J. Cichosz - Po-reportaż
22. Jan Jerzy Madejski - Notatnik cd ...
21. Bolesław Stachow - Poezja Realna
20. Zbigniew Sejwa - Fotografie
19. Lenora i Werner Lobeck - Las umiera
18. Andrzej Brzeziński - Homeostazja

1985 rok

17. Jakub Byrczek - Przedfakty
16. Andrzej Janaszewski - Foto-grafic
15. Witold Krymarys - Fotomocje
14. Archiwum Młodej Fotografii - wystawa zbiorowa; komisarz: Janusz Lirski
13. Zbigniew Reszka - Fotografia, projekt i ...
12. Bogdan Sarwinski - Egzamin
11. Krystyna Andryszkiewicz - Wnętrze z wiezioną
10. Andrzej Jerzy Lech - 60 furtek

1984 rok

9. Joanna Wiszniewska, Tomasz Domański - Zwierciadło chwili
8. Jerzy Dworak - Mój polaroid
7. Zdzisław Pacholski - Dotknąć to uwierzyć
6. Zbiorowa wystawa fotografii barwnej
5. Witold Jurkiewicz - Fotografia pozowana
4. Piotr Tomczyk - Poza obrazem
3. Grupa HARD - Miejski blues
2. Andrzej Jerzy Lech - 30 Fotografii

1983 rok

1. Włodek Krzemiński, Zbyszek Reszka - Droga i jej ludzie